Понеділок, 21.05.2018, 00:37
Нагачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічний колектив Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Директор школи

  • Труняк Сергій Віталійович, спеціаліст вищої категорії, - трудове навчання.                                                          

Заступники директора школи з навчально-виховної роботи

  • Жила Любов Семенівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, - українська мова і література
  • Антонишин Леся Андріївна, спеціаліст ІІ категорії, хімія,- основи здоров'я
        Заступник директора школи з виховної роботи
  • Антонишин Марія Іванівна,  спеціаліст вищої  категорії, - французька мова
          Педагог-організатор
  • Гембаль Ірина Федорівна, спеціаліст І категорії, біологія
        Заступник директора школи з господарської частини
  • Гіщак Петро Михайлович

 

Вчителі початкових класів

  1. Фульмес Світлана Михайлівна, вищий посадовий оклад
  2. Труняк Надія Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  3. Полух Оксана Володимирівна, вищий посадовий оклад
  4. Карпа Оксана Олексіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель”
  5. Карпа Галина Михайлівна, вищий посадовий оклад
  6. Борис Любов Іванівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель-методист”
  7. Вергун Ярослава Миколаївна,спеціаліст І категорії
  8. Котовська Леся Богданівна, спеціаліст –  англійська мова
  9. Копина Ольга Миколаївна - незакінчена вища
  10. Пісоцька Мар'яна Ярославівна, спеціаліст, початкові класи, хореографія

     

    Вчителі предметники

  11. Тимончак Ганна Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії - українська мова і література .
  12. Фульмес Ірина Степанівна, спеціаліст І категорії, - українська мова і література.
  13. Роїк Віра Семенівна, спеціаліст І категорії, - українська мова і література .
  14. Кандяк Марія Михайлівна, спеціаліст ІІ категорії,- українська мова і література .
  15. Лободинець Марія Іванівна, спеціаліст ІІ категорії, - українська мова і література.
  16. Кухар Леся Михайлівна, спеціаліст вищої категорії, - зарубіжна література .
  17. Фульмес Наталія Йосипівна, спеціаліст І категорії, - французька мова , - англійська мова .
  18. Кулинич Роксолана Петрівна, спеціаліст ІІ категорії, - англійська мова .
  19. Фульмес Любов Степанівна, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель”, - математика.
  20. Шевчик Катерина Михайлівна, незакінчена вища, - математика.
  21. Білан Леся Дмитрівна, спеціаліст І категорії, - математика, християнська етика.
  22. Михалевич Марія Іванівна, спеціаліст вищої категорії, "вчитель-методист”, - математика, - інформатика.
  23. Василиха Ганна Іванівна, спеціаліст вищої категорії, - математика , - інформатика .
  24. Карпа Любов Миколаївна, спеціаліст І категорії, - математика , - інформатика .
  25. Якубович Олена Павлівна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, - математика.
  26. Скапчук Наталія Степанівна, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, - математика.
  27. Кулинич Петро Михайлович, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель”, - історія, - правознавство, - людина і суспільство,-практичне право, громадянська освіта.
  28. Дригель Марія Степанівна, спеціаліст ІІ категорії - історія.
  29. Гуряк Галина Іванівна, спеціаліст ІІ категорії - історія.
  30. Штифурко Галина Варламівна, спеціаліст І категорії, - географія,- основи економіки.
  31. Чиж Марія Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії - географія
  32. Сайко Ольга Володимирівна, спеціаліст ІІ категорії, - біологія,- природознавство.
  33. Карпа Зоряна Михайлівна, спеціаліст ІІ категорії, біологія.
  34. Андрушко Олександра Іванівна, спеціаліст вищої категорії ,”старший учитель”, -фізика.
  35. Козак Марія Федорівна, спеціаліст вищої категорії, - фізика, - обслуговуюча праця.
  36. Борис Оксана Миронівна, спеціаліст вищої категорії категорії, "старший учитель”, - хімія.
  37. Дацко Андрій Михайлович, студент ІІ курсу ДПУ музичного факультету - музика.
  38. Полух Микола Васильович, спеціаліст вищої категорії, - образотворче мистецтво,- креслення, - художня культура, - трудове навчання.
  39. Пісоцький Ярослав Михайлович, спеціаліст вищої категорії - фізкультура.
  40. Альмес Степан Іванович, спеціаліст вищої категорії, - фізкультура.
  41. Антонишин Леся Андріївна, спеціаліст ІІ категорії, - хімія, - основи здоров’я.
  42. Чорна Мар'яна Михайлівна, спеціаліст, трудове навчання.
  43. Труняк Анатолій Віталійович, вищий посадовий оклад, - трудове навчання 
  44. Карпин Марія Данилівна, бібліотекар ІІ категорії.
  45. Антонишин Марія Петрівна, практичний психолог, спеціаліст.
  46. Жук Мар'яна Миколаївна, біолог, соціальний педагог.
  47. Івать Андрій Максимович,інструктор, вищий посадовий оклад.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту