Вівторок, 25.09.2018, 18:51
Нагачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Результати олімпіад 2017-2018 навчального року

Загальношкільне місце - 

Українська мова та література
ІІІ місце - Антонишин Софія Іванівна, 10 клас

ІІІ місце - Фітель Наталія Василівна, 9 клас

Інформаційні технології
ІІІ місце - Вовк Юлія Іванівна, 9 клас

ІІ місце - Кулик Оксана Миколаївна, 8 клас

Фізика
ІІІ місце - Гіщак Оксана Богданівна, 11клас

ІІІ місце - Антонишин Адріана Андріївна, 7 клас

Результати олімпіад 2016-2017 навчального року

Загальношкільне місце - 

Математика
ІІІ місце - Гіщак Оксана Богданівна, 11 клас

Інформаційні технології
ІІІ місце - Василиха Іван Вікторович, 11 клас

Фізика
ІІІ місце - Гіщак Оксана Богданівна, 11клас

ІІІ місце - Антонишин Адріана Андріївна, 7 клас

Результати олімпіад 2015-2016 навчального року

Загальношкільне місце - 

Математика
ІІІ місце - Гіщак Оксана Богданівна, 11 клас

Інформаційні технології
ІІІ місце - Василиха Іван Вікторович, 11 клас

Фізика
ІІІ місце - Гіщак Оксана Богданівна, 11клас

ІІІ місце - Антонишин Адріана Андріївна, 7 клас

 


Результати олімпіад 2014-2015 навчального року

Загальношкільне місце - 9

Інформаційні технології
ІІІ місце - Яцура Юрій Михайлович, 11 клас

Хімія

ІІІ місце - Мруць Андрій Мар'янович, 7 клас
ІІ місце -  Кочук Марія Миколаївна, 8 клас
ІІІ місце -  Борух Богдана Богданівна , 10 клас
І місце - Зангартен Мар'яна Федорівна, 11 клас
ІІ місце -  Мруць Ярина Мар'янівна, 11 клас
 
Історія
ІІІ місце - Пона Оксана Ігорівна, 8 клас

 
Біологія
ІІ місце - Прус Адріан, 8 клас
ІІІ місце - Зангартен Мар'яна Федорівна, 11 клас

Християнська етика
ІІІ місце - Жила Ганна Михайлівна, 10клас


Фізика
ІІ місце - Гіщак Оксана Богданівна, 10клас


Інформатика
ІІІ місце - Кандяк Павло Сергійович, 11 клас


Українська мова та література
ІІІ місце - Антонишин Софія Іванівна, 7 клас

ІІІ місце - Жила Ганна Михайлівна, 10 клас


Математика
ІІІ місце - Амс Андрій Іванович, 6 клас


Англійська мова
ІІІ місце - Пона Оксана Ігорівна, 8 клас


 

Результати олімпіад 2013-2014 навчального року

Загальношкільне місце - 7 

Хімія

ІІ місце - Зангартен Мар'яна Федорівна, 10 клас
 

Екологія
ІІІ місце - Мруць Ярина Мар'янівна, 10 клас

Інформатика
І місце - Василиха Микола Вікторович, 11 клас
ІІ місце - Кандяк Павло Сергійович, 10 клас

Інформаційні технології
ІІІ місце - Фульмес Орест Михайлович, 11 клас

Українська мова та література
ІІІ місце - Жила Ганна Михайлівна, 9 клас

Біологія
ІІІ місце - Кандяк Наталія Богданівна, 11 клас
ІІІ місце - Зангартен Мар'яна Федорівна, 10 клас
Фізика
ІІІ місце - Кандяк Марія Михайлівна, 11клас

Історія
ІІІ місце - Зангартен Мар'яна Федорівна, 10 клас

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту